ev

bulaşık, çamaşır, yüzey (cam, halı, yer, fayans, küvet, vs.) temizleyiciler, lavabo açıcılar, tuvalet temizleyiciler, mobilya bakımı…

kişisel bakım

nemlendiriciler, temizleyiciler, maskeler, banyo ürünleri, tıraş ürünleri, deodoran, ağız bakımı, güneş koruması…

anne-çocuk

hamilelik, bebek banyo ürünleri, alt bakımı

gıda ve sağlık

doğal beslenme ve doktorculuk…

hobi

sanat, marangozluk, bahçe, böceksavarlar, evcil hayvan bakımı…

Ana Sayfa» etkinlik

Antalya Güneşev’de Zehirsiz Temizlik Atölyesi

| Mayıs 17, 2013Yorum Yok | 2.742 görüntüleme

Zehirsiz Ev, 27 Mayıs 2013 Pazartesi günü, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Güneşev ve Ekolojik Eğitim Merkezi’nde “Zehirsiz Temizlik” atölyesi düzenliyor.

Güneşev’in kalbimizdeki yeri bir başka. Güneşev, Türkiye’nin ilk “karbon negatif” -yani tükettiğinden fazla enerji üreten- binası. Tasarımıysa sizin “Zehirsiz Ev’in beyi” olarak tanıdığınız Mehmet Bengü Uluengin’e ait. (İsterseniz Güneşev’de ufak bir tur atabilirsiniz.)

antalya_zehirsiz_temizlik_atolye

Temizlik yaparken kullandığınız ürünlerin içindeki “kirli” maddeleri öğrenmek, kendi zehirsiz temizlik ürünlerinizi nasıl yapabileceğinizi görmek ve Zehirsiz Ev halkıyla tanışmak isterseniz bekleriz. Etkinlik ücretsiz, ancak kontenjan sınırlı olduğu için 0242 230 10 10 numaralı telefondan Güneşev’i arayarak kayıt yaptırmanızı rica ediyoruz. Gelirken yanınızda evinizdeki en küçük kavanozlardan 1-2 tane getirebilirseniz, ambalaj için de kaynak tüketmemiş oluruz.

Tarih: 27 Mayıs 2013, Pzt.
Saat: 10.00-11.30
Yer: Antalya Güneşev ve Ekolojik Eğitim Merkezi, Dumlupınar Bulvarı, Antalyaspor (5M Migros) Kavşağı
Kayıt: 0242 230 10 10