Anasayfa / etkinlik / Antalya Güneşev’de Zehirsiz Temizlik Atölyesi

Antalya Güneşev’de Zehirsiz Temizlik Atölyesi

Zehirsiz Ev, 27 Mayıs 2013 Pazartesi günü, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Güneşev ve Ekolojik Eğitim Merkezi’nde “Zehirsiz Temizlik” atölyesi düzenliyor.

Güneşev’in kalbimizdeki yeri bir başka. Güneşev, Türkiye’nin ilk “karbon negatif” -yani tükettiğinden fazla enerji üreten- binası. Tasarımıysa sizin “Zehirsiz Ev’in beyi” olarak tanıdığınız Mehmet Bengü Uluengin’e ait. (İsterseniz Güneşev’de ufak bir tur atabilirsiniz.)

antalya_zehirsiz_temizlik_atolye

Temizlik yaparken kullandığınız ürünlerin içindeki “kirli” maddeleri öğrenmek, kendi zehirsiz temizlik ürünlerinizi nasıl yapabileceğinizi görmek ve Zehirsiz Ev halkıyla tanışmak isterseniz bekleriz. Etkinlik ücretsiz, ancak kontenjan sınırlı olduğu için 0242 230 10 10 numaralı telefondan Güneşev’i arayarak kayıt yaptırmanızı rica ediyoruz. Gelirken yanınızda evinizdeki en küçük kavanozlardan 1-2 tane getirebilirseniz, ambalaj için de kaynak tüketmemiş oluruz.

Tarih: 27 Mayıs 2013, Pzt.
Saat: 10.00-11.30
Yer: Antalya Güneşev ve Ekolojik Eğitim Merkezi, Dumlupınar Bulvarı, Antalyaspor (5M Migros) Kavşağı
Kayıt: 0242 230 10 10

Bu Yazı İlginizi Çekebilir

Paylaşım Ekonomisi Buluşması: Uyanma Saati, Fonla Beni, Askıda Ne Var, Civarda Bul

1 Şubat 2014, Cumartesi günü İstanbul'da gerçekleşen 1. Paylaşım Ekonomisi Buluşması'nda dinlediğimiz girişimleri tanıtmaya devam... Bugün sırada Uyanma Saati, Fonla Beni, Askıda Ne Var ve Civarda Bul var...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir