ev

bulaşık, çamaşır, yüzey (cam, halı, yer, fayans, küvet, vs.) temizleyiciler, lavabo açıcılar, tuvalet temizleyiciler, mobilya bakımı…

kişisel bakım

nemlendiriciler, temizleyiciler, maskeler, banyo ürünleri, tıraş ürünleri, deodoran, ağız bakımı, güneş koruması…

anne-çocuk

hamilelik, bebek banyo ürünleri, alt bakımı

gıda ve sağlık

doğal beslenme ve doktorculuk…

hobi

sanat, marangozluk, bahçe, böceksavarlar, evcil hayvan bakımı…

Ana Sayfa» kategori dışı

Zehirsiz e-Mağaza Açılıyor

| Ekim 23, 20133 Yorum | 6.979 görüntüleme

zehirsiz_magaza03_upload

Çok uzun zamandır neredeyse her gün karşılaştığım, gerek yüz yüze, gerek yorumlarda, mesajlarda bana tekrar tekrar sorulan bir soru var: “Ben bu tarifleri denemek istiyorum, ama malzemeleri nereden bulacağım?”

Kimisi kapı kapı dolaşmak yerine tek noktadan alışveriş yapmak istiyor. Kimisi çeşitli nedenlerle evden çıkamıyor. Kimisi büyük şehirde oturmuyor, malzemelere ulaşamıyor. Kimisi de “Buldum bir şeyler, ama nasıl güveneceğim?” diyor.

İşte bütün bu kaygıları gidermek için bir çılgın projemiz var: www.zehirsizmagaza.com

zehirsiz_magaza02_upload

 

Ziyaret edeseniz göreceksiniz, mağaza henüz “Beta,” yani deneme aşamasında. Olası bazı aksaklıkları gidermek için çalışıyoruz. Ayrıca ürün ekleme süreci de devam ediyor. O yüzden sık sık uğramanızı tavsiye ederiz. Tabii bu süreçte tüm önerileriniz, şikâyetleriniz ve yorumlarınız bizim için çok değerli.

Diğer yandan, bazı ürünlerimizin perakende satışı Zelazo aracılığıyla yapılıyor. “Bakmadan almam” diyenlerdenseniz, Kadıköy Leylek Sokak‘taki dükkânlarına uğramanızı tavsiye ederiz.

Özetle, bizi izlemeye devam edin!

 • Filiz Birsen Yiğit

  Çok yerinde bir iş olmuş….<3

 • sinem Kızıltuğ

  mağazanızı ziyaret ettim harika bir fikir. mağazanızda minik numuneler olarak çamaşır deterjanı, el sabunu v.s. şeyleri de hazırlayıp satarmısınız? en azından insanlar uğraşmadan önce denerler ve kendileri yapıp yapmak istemediklerine karar verirler numune satışlarınıza göre de ambalaj boyutu büyüterek satış yapabilirsiniz. çalışan kadınların ya da evde küçük çocuğu olanlar içinde işi kolaylaştırmış olursunuz..

  • zehirsiz_evin_hanimi

   Sinem Hanım, bunu yapabilmek için bir takım imalat izinleri gerekiyor. Biz minicik bir aileyiz ve de şimdilik işi büyütme niyetinde değiliz. Bu blogu sürdürmek esas önceliğimiz. Ama öneriniz için çok teşekkür ederiz 🙂